Şuanda Buradasınız: Su Analizi İÇME SUYU Lovibond BT Test Tabletleri

Lovibond BT Test Tabletleri

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond DPD No.1 TabletSu analiz sistemleri konusunda dünyanın önde gelen markası olan Lovibond'un BT Tablet teknolojisindeki fark yaratan özelliklerine yakından bakalım.

Sağlıklı bir yüzme havuzu veya artıma tesisi için gereken temel unsurlardan birisi çağdaş su arıtma sistemleridir. Sadece tesisin sağlığı konusunda değil, aynı zamanda tesisin değerini koruması açısından da bu sistemler düzenli olarak kontrol edilerek optimize edilmeli ve her türlü arıtma sonucu sürekli ölçülerek takip edilmelidir.

İşte bu noktada Lovibond su analiz cihazları ve test reaktifleri devreye girmektedir. Tesis operatörü, analiz cihazları ve test kitleri (test tabletleri) ile mevcut suyun değerini kolaylıkla ve yüksek hassasiyetle ölçerek kaydedebiliyor. Aynı zamanda şimdiye kadar imkansız gibi görünen güvenli ve uzun raf ömrüne sahip çevreci test tabletleri, Lovibond teknolojisi ile üretilerek tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Lovibond kullanıcılarına sunulmaktadır.

Çevreye duyarlı ve Borik Asit içermeyen Lovibond Test Tabletlerinin çevreci üretimi ve çevreci çalışmalarına yakından göz atın.

* %100 Borik Asit İçermez.

* Tam ve kesin dozajlama sağlar.

* DIN EN ISO 7393-2 uyumludur.

* Optimum pH tampon Sistemine sahiptir.

* Sıkı bir Kalite Kontrol ve İzleme Güvencesi ile üretilmektedir.

 

Lovibond DPD No.1 Serbest Klor Test Tableti  ( Fotometre + Rapid )

Lovibond DPD No.3 Toplam Klor Test Tableti  ( Fotometre + Rapid )

Lovibond DPD No.4 Test Tableti ( Fotometre + Rapid )

Lovibond Phenol Red pH Test Tableti  ( Fotometre + Rapid )

Lovibond DPD Tablet fiyatı ve detaylı bilgi almak için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Her DPD No.1 Tablet Aynı değildir. Nedenine göz atın.

 

DİĞER KİMYASAL TEST TABLETLERİ; Su Analiz Test tabletlerine ait detaylı bilgi almak için resmi web sayfamızdan veya satış departmanımızdan bilgi isteyebilirsiniz.

Toplam Alkanilinite / Alüminyum / Amonyak / Bor / Bromat / Klorit / Serbest Klor / Toplam Klor / Bağlı Klor / Bakır / Demir / Kalsiyum Sertliği / Toplam Sertlik / Siyanürik Asit / Mangan / Molybdate / Nitrit / Fenol / Fosfat / Fosfonat / Silika / Üre / Sülfit / Sülfat / Çinko / Arsenik / Hidrojen Peroksit / Klordioksit.....

Lovibond Test Reaktifleri